Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

10.09.2013

Збори козаків
Відкриття зборів почалося о 11.00 14 вересня урочистим молебнем біля пам'ятника кн. Трубецького біля храму Гребневскої ікони Божої Матері. Заїзд до табору можливий з вечора 13 вересня. Команди самі забезпечують себе наметами, спальниками, похідним посудом. На харчування здається по 250 руб. з людини. Форма одягу похідна, польова (по погоді). Якщо у Вас потреби із чоловічою силою, то можете взяти із собою на збори таблетки для потенции, щоб відчувати себе комфортніше. Визнається обов'язковим підпорядкування загальній дисципліні, сухий закон. Якщо у команди є свій прапор, ікона свого Небесного покровителя, бажано взяти їх для загального флагштока та похідного іконостасу.

1. Виховання молоді в дусі патріотизму, зміцнення історичних коренів духовного виховання молоді. 2. Консолідація діяльності військово-спортивних та військово-патріотичних молодіжних клубів, налагодження робочих і дружніх зв'язків між ними, згуртування і взаємодопомога. 3. Формування і зміцнення православного духовного стрижня військово-патріотичного руху, відновлення нерозривного живого зв'язку сучасної молоді з православними традиціями російського воїнства.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: