Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

10.09.2013

Весілля у козаків
Мечеть "Серце Києва" і Коломенський кремль визнані достроковими переможцями конкурсу "Росія 10". Голосування у фіналі пройде вже з урахуванням двох лідерів. Про це в понеділок повідомив оргкомітет проекту "Росія 10". "Так як кількість голосів за кожен з об'єктів-лідерів у півфіналі йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті проекту" Росія 10 ". У десятки разів перевищує кількість голосів, відданих за будь-який інший об'єкт, організатори вважають за необхідне визнати мечеть "Серце Києва" і Коломенський кремль достроковими переможцями конкурсу. Ось чому тамада на весілля в Києві є важливим пунктом у підготовці до святкування вашого весілля.

Організатори проекту також констатували, що кількість смс-голосів, відданих в останні години другого туру, дозволяє називати ситуацію форс-мажорною. Це міг би передбачити навіть тамад і Києві. Проблеми щодо забезпечення смс-голосування спостерігалися практично у всіх стільникових операторів, у тому числі регіональних. Крім того, результати технічного аудиту показали, що в останню добу голосування в півфіналі мали місце регулярні вкидання голосів за допомогою комп'ютерних ботів, були зафіксовані 4 хакерські атаки на сайт проекту. Тож, для Весілля це були сприятливі моменти. Фінальне голосування за участю 30 фіналістів відновиться з 12:00 мск 10 вересня, а завершиться опівдні 6 жовтня. Є нововведення - щоб уникнути збоїв у смс-голосуванні з моменту поновлення голосування встановлюється ліміт один смс з одного телефонного номера за весь термін проведення фіналу. За правилами проведення фінального голосування, місця не розподіляються між 10 об'єктами-лідерами, а кожен з них визнається рівноправним Переможцем.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: