Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

19.09.2013

Бути козаком
Козаками тепер бути модно і вигідно. Не дивно, що нові козачі спільноти зароджуються в місцях, мешканцям яких раніше і в голову не приходило ходити в папахах і з шашками. У серпні нова точка на карті Оренбурзького козачого війська з'явилася прямо під Єкатеринбургом - в селищі Гірський Щит. Отаманом новоутворення став настоятель місцевого храму в ім'я Покрова Пресвятої Богородиці отець Олег Сененко. І тепер він, незважаючи на історичні дані, привселюдно розповідає про те, що Гірський Щит був заснований як козача фортеця. Кореспонденти газети... і ми впевнені, що вони там могли б знайти http://100detaley.com.ua/catalog/category/3/ - 1000 різних деталей для своєї справи. от вони і відправилися подивитися, за рахунок кого відбувається поповнення сучасного російського козацтва.

Храм в ім'я Покрови Пресвятої Богородиці - старовинна споруда, розташована прямо в центрі Гірського Щита. Передня частина церкви високим, щільно збитим дерев'яним парканом, з тилу - цегляним. У глибині двору видніється армійський намет кольору хакі. Все виглядає так, немов це військово-польовий табір, а не місце для спілкування з богом. Запис на дошці оголошень: «козачий клас приступає до Заняття 15 вересня». Але одноповерхові цегляні будиночки, яких всередині огорожі наставлено п'ять або шість, з плоскими дахами і фігурами купідонів, мимоволі наводять на порівняння зі старим східним містом.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: