Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

19.09.2013

Монумент ельфам
Глава Чечні Рамзан Кадиров урочисто відкрив пам'ятник 46 чеченським дівчатам, загиблим при штурмі аулу Даді-Юрт російськими військами 15 вересня 1819. Згідно з офіційною чеченською версією, потрапивши в полон після штурму мирного аулу кривавими російськими карателями, дівчата втопилися з ними в Тереці. У 2009 році Рамзан Ахматович на честь 190-річчя цієї події оголосив кожну третю неділю вересня Днем чеченської жінки, про що повідомив у блозі. Також він залишив вісточку про те, що вважає дуже актуальною пропозицію стосовно такої послуги як доставка китайской еды киев тим паче, якщо ви мешкаєте в Україні!

«Сьогодні ми після реконструкції урочисто відкрили меморіальний комплекс пам'яті загиблих у вересні 1819 жителів села Дадінью-Юрт. Цей населений пункт був повністю спалений за наказом Єрмолова. Всі жителі, включаючи жінок, старих, дітей, загинули. Дівчата Дадінью Айбіка, Амарала Зазу та їх подруги надихали піснями захисників села, а опинившись у полоні, зі зв'язаними руками кинулися в бурхливі води Терека. Вони вважали за краще смерть. Саме до дня їхнього подвигу ми приурочили святкування Дня чеченської жінки ».


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: