Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

04.10.2013

Звернення отаманів
Звернення станичних і хутірських отаманів П'ятигорського районного товариства до голови комісії по козацтву А. Беглова - плід жорсткого адміністративного ресурсу. Справа в тому, що саме по собі це звернення є грубим порушенням Статуту ТВКО та Кодексу честі козака. Отамани, які поставили підписи під цією брехнею, виступають як би від імені козаків - при тому, що думки самих козаків ніхто не питав. Кіл і сходів з цього приводу не проводилося. Їх можна було б усіх заховати за заборы і просто не звертати увагу, але це також не вихід.

Все було ініційовано дуже швидко. Я в курсі, як це все проходило. Але яким би не був адміністративний пресинг, підписи під цим листом честі отаманам не роблять. Адже не всі піддалися тиску - деякі отамани так і залишилися при своїй думці, відмовилися підписуватися під цими наклепами. Тому що розуміють: забрудняться в цьому бруді - самі від неї не відмиються. У першу чергу - перед козаками.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: