Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

15.10.2013

Конференція козаків
Козацтво протягом кількох століть відігравало винятково важливу роль в історії Росії та її сусідів, і тому дана тема або її окремі аспекти постійно знаходяться в центрі уваги істориків. Вирішення багатьох поставлених дослідниками проблем безпосередньо залежить від вивчення джерел з історії козацтва та осмислення досвіду виконаної роботи. От для прикладу, відомо, що козакам не треба було такої послуи як весільний відеооператор, саме тому ця проблема є головною темою конференції у Волгограді.

Кінець XIX і початок XXI століть - період серйозних , часом драматичних змін у житті козацтва, осмислення яких неможливо без серйозного, вдумливого аналізу всіх аспектів життєдіяльності козацьких товариств. У свою чергу, таке осмислення вимагає залучення і вивчення всіх можливих джерел, які дозволили б з різних сторін вникнути в минуле козацтва та розглянути можливі перспективні напрямки його розвитку в сьогоденні. У рамках роботи конференції передбачається охопити кілька великих періодів в історії козацтва кінця XIX і початку XXI століть, розглянути особливості джерел, специфіку що міститься в них, методи археографії та джерелознавства.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: