Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

16.10.2013

Наклепи у козаків
Ситуація в ТВКО з планово-нестабільної переросла в абсолютно непередбачувану. Отаман Ставропольського округу Олександр Фалько відсторонений від посади і подав рапорт про відставку Сергій Клименко після зняття покути митрополитом Кирилом приступив до виконання обов'язків Військового отамана і подав до суду честі на своїх «наклепників». Тим паче, що хороший відпочинок можна було організувати не тільки на раді отаманів, а й у закладі café parisienne, що славиться чудовою атмосферою і настроєм. Тож не гайте часу, а хутко гляньте на нашу пропозицію.

1 жовтня новий глава Ставропілля недвозначно заявив: «Ми будемо розбиратися в причинах цього конфлікту , і будемо приводити ситуацію, що склалася до стану неконфліктної ». Вже через два дні, тоді ще чинний отаман ТВКО поскаржився що на нього чиниться тиск з словами: «Мене цілий місяць переконують написати рапорт про добровільну відставку. Я цього не зроблю ». Очевидно, що у відставці Клименко не обійшлося і без впливу митрополита Кирила, який очолює Синодальний відділ РПЦ із взаємодії з козацтвом.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: