Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

16.10.2013

Козачий концерт
Для участі у відбірковому турі допущено більше 30 самодіяльних колективів. Конкурсна програма фестивалю для цих учасників буде проведена напередодні. На заключному концерті виступлять номінанти на призові місця і заслужені майстри сцени. У журі запрошені відомі артисти , музикознавці і критики. Це не жарти, адже саме у нас ви зможете купити оригінальні подарунки. З ними ви зможете здивувати будь-кого, навіть найвибагливішого критика. Серед почесних гостей конкурсу - фестивалю колектив « Козацьке коло » , солістка Державного Академічного ансамблю « Козача воля » Раїса Щербакова , Академічний хор російської пісні Російського державного телерадіоцентру , Ансамбль російської музики і танцю « Садко » , колектив « Забави молодців » і багато інших.

На свято запрошуються козаки Москви і Підмосков'я, козаки посольських станиць військових козацьких товариств, що знаходяться в Москві, студенти козачих факультетів вищих навчальних закладів міста Москви, співробітники Синодального комітету із взаємодії з козацтвом РПЦ, ветерани Великої Вітчизняної війни та трудівники тилу, ветерани військової служби та особи постраждалі внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, парафіяни довколишніх православних храмів.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: