Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

03.12.2013

Протести на Січі
Нагадаємо, у Воронезькій області вже майже два роки тривають протести проти нікелевих розробок, тендер на які виграла УГМК. У протестах беруть участь жителі Новохоперська, Борисоглібська, Урюпінська, Воронежа та інших міст, козацтво і безліч екологічних організацій - у тому числі рух «На захист Хопра », очолюване добре відомим Костянтином Рубахін, на знімній московській квартирі якого в минулий четвер пройшли обшуки.

outlet.net.ua/rjukzaki?category=29&brand=Nike
Як стало відомо, до вечора суботи під слідством опинилися троє: Ігор Житеньов - колишній отаман козачих спільнот Воронезької області, Михайло Безменскій - колишній активіст екологічного руху «Стоп нікель», і, за деякими даними, дружина Безменского - Галина Чібірякова, підприємець, раніше фінансувала акції проти видобутку нікелю. Слово « колишній » дуже важливо для розуміння ситуації - всі ці люди вже досить довгий час фактично не мали відношення до екоактивістів. З якої причини пішли?


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: