Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

16.10.2013

Козаки воїни і не тільки
У слові «Дон» заховано безліч смислів і стереотипів. Це річка на півдні Росії. Це земля розміром з іншу країну. Це багата багатовікова історія. Це, нарешті, браві козаки, що живуть тут з незапам'ятних часів. До революції у складі Російської Імперії виділялася велика Область Війська Донського, яка керувалася наказними отаманами. Самі в ті часи було дуже важко із пересуванням на великі відстані, адже люди не коні, але на даний час виникає питанн як вийти із цього положення,велосипеды где купить, а можна зробити це саме в нас і відчути легкість у подоланні екстремальних спусків та неприступних гір. Козаки користувалися чималими пільгами, які сповна відпрацьовували на полях битв, при охороні державного порядку. Саме вірність присязі і боргу не дозволила більшості козаків прийняти революцію.

Як підсумок - розкозачення, знищення більшої частини своєрідного народу. Здавалось, козачий дух випарувався, залишившись лише на сторінках романів. Але до початку 1990-х завирувало і на Дону. Заявили про себе чимало тих, хто пам'ятав про свої козацьке коріння. Траплялися серед них і екстремісти. З роками «піна» пішла, і козача ініціатива увійшла в русло державної служби.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: