Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

16.10.2013

Знання мов у козаків
«В даний час в деяких московських колах знову піднято питання про можливість відновлення пам'ятника Ф.Е. Дзержинському і повернення його на старе місце на Луб'янській площі, - пишуть автори звернення. - Раніше, ще в 1998 році, Державна Дума приймала постанову "Про відновлення пам'ятника Ф.Е. Дзержинському на Луб'янській площі в місті Москві". Проте навіть в Державній думі існують проблеми із перекладами текстів і їх ви можете замовити у нашому бюро переводов.Однак суперечки про пам'ятник тривають досі, при цьому ключовим у цих суперечках є різне ставлення до радянського періоду історії Росії, яке продовжує розколювати суспільство на два непримиренних "табори".

Прихильників повернення пам'ятника можна зрозуміти: знесення його в серпні 1991 року стало знаковою подією, точкою перелому. В силу історичних обставин, він ознаменував не лише кінець комуністичного панування, але й руйнування великої держави, почалося згубне для Російського народу ліберальне правління. Однак противники повернення висувають не менш резонні міркування, з якими ми згідні: разом з Леніним, Свердлов, Троцьким, Бухаріним та іншими Фелікс Дзержинський стояв біля витоків геноциду Російського народу та інших народів історичної Росії . Дзержинський разом з іншими несе відповідальність за знищення Царської Сім'ї, Руської Церкви, Армії, селянства, промисловості, життів мільйонів людей.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: