Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

21.10.2013

Як козаки здобували інформацію http://detective-kiev.com
Доба козацтва славиться тим, що в той час зародилося зовсім нове бачення світу. Наші козаки дали змогу зрозуміти, що не обов"язково постійно потрібно сидіти під панами чи відвідувати сайт www.detective-kiev.com, працювати на них і віддавати всі свої сили на процвітання не України неньки, яку козаки так сильно хотіли відвоювати, а на процвітання інших країн, таких як Росія, Польща і їм подібні. Заходіть на http://detective-kiev.com щоб отримати потрібну інформацію. Але для того щоб отримати якусь інформацію пов"язану із країною, яка могла приготувати наступ на вільних людей-козаків, було важко. Це в наш час є "Детективное агентство «Частный детектив Киев»" в городах Ірпінь, Бровари, Бориспіль, Біла Церква, Вишгород, Яготин і тд.", яке зможе допомогти із пошуком будь-якої інформації.

Таким чином можна зрозуміти в чому була причина не всіх виграшних боїв козаків із ворогами. Вони були не в повній мірі проінформовані в тому, в якій кількості іде противник, яку зброю він використовує, яку тактику цього разу найімовірніше використає в бою. Все через те що шпигуни в ті часи були не надійними і замість хорошої інформації тоді можна було отримати казна що.


http://detective-kiev.com
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: