Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

22.10.2013

Боротьба козаків із окупантами
У понеділок в Москві пройшла зустріч козаків і представників Уральської гірничо-металургійної компанії, що виграла тендер на видобуток нікелю у Воронезькій області. УГМК запропонувала козакам підписати угоду про взаємодію - ті відмовилися. Головна вимога козаків: щоб компанія надала всю документацію. Протестам проти передбачуваного видобутку нікелю скоро виповниться два роки.

Після 22 червня, коли спалили бурові установки, ситуація загострилася: компанія змушена шукати шляхи продовжити геолого -розвідувальні роботи на території, де майже сто відсотків населення - проти цих робіт. Ще на початку жовтня група з шести козаків, делегованих Радою донських отаманів, з'їздила на Урал і відвідала кілька об'єктів УГМК. Правда, поїздка ледь не зірвалася - приїхавши, козаки дізналися, що саме в цей час знову привезли бурові машини на ділянку нікелевого родовища, і зібралися їхати. Але оскільки машини були погано обладнані то прийшлось заморозити всі роботи на місяць. Ось чому Автозапчастини Львів, найкращий вибір для ваших автомобілів.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: