Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

23.10.2013

Козаки на природі
Випереджаючи на сайті тему участі козаків у захисті навколишнього середовища, ми хотіли б особливо виділити її серед інших. Безперечно, що потрібно виховувати молодь, готувати її до несення військової служби, забезпечувати громадський порядок, боротися з тероризмом і т.д. Все це входить в число тих видів несення державної служби для козаків, які передбачає закон. Проте захист навколишнього середовища, яку закон також дозволяє здійснювати козакам, за своєю значимістю, мабуть, перевершує всі інші. Нікого буде виховувати і зникне небудь громадський порядок якщо наш спільний дім - планета Земля стане непридатною для життя. Отож бо, для того щоб зберегти нашу планути від такого негативного впливу, ви маєте можливість купить сумку киев.

Саме це - знищення основ життя на Землі і спостерігається останні кілька десятків років. За прогнозами серйозних учених до екологічної катастрофи планетарного масштабу залишилося близько 10 років. Вражаючі факти на підтвердження цьому представлені у фільмі "Дім", світова пре'єра якого відбулася у всіх найбільших містах світу.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: