Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

13.11.2013

Спроби розколу козацтва
Останнім часом, ряд російських СМІ ліберальної спрямованості, проявляють чималий інтерес до теми козацтва. Мабуть подібне спостерігалося тільки на рубежі 80-90-х, коли питання козацького відродження залучали представників ЗМІ новизною і в деякому розумінні екзотичністю. При чому більша частина матеріалів того часу, присвячена козакам носила якщо недоброзичливий, то принаймні нейтральний характер.


Потім, майже після двадцяти років, СМІ практично повністю втратили інтерес до козацької теми, обмежуючись головним чином короткими інформаційними матеріалами. Але останні пару років ситуація докорінно змінилася - сьогодні не тільки регіональні, але і досить впливові центральні видання розміщують досить розлогі "аналітичні" матеріали про козаків. Але тепер, ні про яку нейтральність не може бути й мови. Ліберальні видання буквально зашкалює від ворожості і ненависті до козацтва.Особливим розмаїттям ці публікації не відрізняються, вони досить схожі одна на іншу, і як ніби написані під копірку. Основні тези цих матеріалів такі: Козаки, що складаються в козачих суспільствах, що входять до держреєстру, і взяли на себе зобов'язання щодо несення державної служби, це ніякі не козаки, а зборище фріків, чорносотенців і відставних військових і поліцейських, котрі сумують по погонах і формою. Крайнє незадоволення лібералів викликає та обставина, що козаки "не зрозуміло на якій підставі" беруть участь в охороні громадського порядку, і "вважають можливим" висловлювати свою точку зору з приводу виставок Гетьмана, концертів содомітів і глумління над національним прапором Росії. А також вони не можуть зрозуміти, як можна купить протеин для мышц в наш час не обуривши російський прапор.
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: