Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

14.11.2013

Церква, козаки та детективи
Православна освіта і духовно-моральне виховання підростаючого покоління на основі традиційних козацьких цінностей, обмін практичним досвідом у питаннях духовно-морального розвитку козацтва, а також плани подальшої співпраці Донський митрополії та військового козачого товариства «Всевелике військо Донське" - всі ці питання обговорювалися на минулому в рамках 18 Димитрівському читань круглому столі «Церква, козацтво та детективи: співробітництво на благо Вітчизни». Була б можливість, було б запрошено також детективное агенство Конрад,Частный детектив Чернигов ви зможете знайти по лінку.


У роботі круглого столу взяли участь представники обласного департаменту у справах козацтва та кадетських навчальних закладів, отамани і козаки козацьких округів Ростовської області, духівники, керівники та викладачі козачих навчальних закладів, керівники єпархіальних відділів по взаємодії з козацтвом Донський митрополії, громадські діячі та духовенство.У своїх доповідях учасники круглого столу піднімали питання організації роботи з розширення взаємодії козачих товариств з єпархіальними парафіями. Спільні зусилля духовенства і отаманів козацьких товариств повинні зберігати і примножувати духовно -моральні , патріотичні та культурно -історичні традиції козацтва.

Церква, козаки та детективи
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: