Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

03.01.2014

Лебедянські козаки. Укріплення і фортеці.
Лебедянські фортеці з козацькими гарнізонами починалися від гирла Матири і тягнулися по річці Вороніж до гирла річки Двуречки. Найсильнішими фортецями Лебедянської ділянки були Добрий і Сокольський. Воєнізовані будівництва різних споруд знову посилили приплив населення як добровільними, так і примусовими способами. Навколо нових фортець з'явилася нова слобода. Козаки селилися також на необжитих землях далеко на південь від захисного валу. Господарський прогрес Росії і розвиток торгівлі зробили істотний вплив і на Подоньї але всеж сходити на Авто базар немали змоги. Лебедянські козаки брали діяльну участь у формуванні російського ринку вільної торгівлі. Населення усіх донських районів мало тісні зв'язки. Цьому сприяла широка водна дорога. Проте торговці центру бачили в козаках небезпечних конкурентів, оскільки їх продукція була багато дешевша. Вони "нацьковували" на них царів.

Козакам, ще за часів Бориса, повідомляється в "Матеріалах для історії війська Донського", категорично заборонялося приїжджати з товарами в Москву і навіть до родичів . Всюди їм було замовлено купувати і продавати. Торговців з Подонья заарештовували, саджали до ями, багатьох вішали. Михайло Романов визнав такі утиски небезпечними і в 1615 році дозволив козакам всюди вільний проїзд і безмитну торгівлю.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: