Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

10.01.2014

Лебедянські козаки і їхня торгівля.
Лебедянскі купці і козацькі торговці плавали по Дону безперешкодно, Донська торгівля охоплювала жителів усіх міст, "з-під яких річки пали в Дон". Торгові люди вивозили з Дона хліб, червону рибу - свіжу, солону, в'ялену, шкіри -зуброві, лосині, цапині, шкіри видр, бобрів але купить novatel U760 немали змоги. Взагалі, модемами людство почало користуватися уже давно, от тільки їх використовували не для інтернету. У 1669-1671 роках у зв'язку з розбійним рухом голоти під проводом Стеньки Разіна донська торгівля була призупинена. Як тільки "гулящі люди" заспокоїлися, її відновили. Розвиток торгівлі сприяв процвітанню козацтва і інших шарів народу.

На жаль, в нелегкій історії Лебедянського козацтва є і непривабливі сторінки, Особливо це стосується голутвенної її частини. Частина голоти ратною і мирною працею віддала перевагу над розбою, І зграї любителів легкого життя стали ходити "без побоювання вдень і вночі великою багатолюдністю". До них примикали і столичні головорізи. 28 травня: 1659 року воєвода Лебедяни Єргольский отримав царську грамоту, де повідомлялося про розбійників, що бігли у бік Лебедяни, Єльця. Задонська.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: