Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

20.06.13

Журнал "Козаки"
За роки, що минули з моменту виходу в світ, журнал «Козаки» придбав популярність у РФ, адже це видання використовує фото печать интернет в інших органах законодавчої та виконавчої влади, в силових структурах. З номера в номер на сторінках журналу об'єктивно відбиваються проблеми, що хвилюють козаків, розповідається про їх минуле та сьогодення. Видання намагається силою слова допомагати долати виникаючі в суспільстві протиріччя. Причому точки зору авторів у публікованих статтях найчастіше носять діаметрально протилежні за своїм змістом погляди.

Червоним рядком журналу «Козаки» проходить дитяча та підліткова тематика - будь то юнацькі військово-патріотичні об'єднання або досвід виховання молоді в козачих і кадетських корпусах і школах. За шість років існування журналу було випущено більше 10 спеціальних випусків. Серед них - номер, присвячений 100-річчю з дня народження М.А. Шолохова, видання в Сибірському, Терском, Кубанському козацьких військах, Всевеликого війська Донському, Центральному козачому війську.


 козацький портал
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: