Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

23.01.2014

Козацькі бої за нафту.
Тут пора розповісти ще одну історію. Влітку 1942-го на Кубань був відряджений Микола Байбаков(кому це ім'я незнайоме - погугліть) з особистим напуттям Сталіна : "Якщо ви залишите супротивникові хоч одну тонну нафти, ми вас розстріляємо, але якщо ви знищите промисли, а німець не прийде, то. ми вас теж розстріляємо" Байбаків організував роботу промислів так, що вони практично до останнього дня давали нафту фронту. Також був розроблений спосіб, що дозволив гарантовано знищити свердловини, - їх просто заливали бетоном. Фашисти, що прийшли на Кубань, за півроку окупації не зуміли розконсервувати жодної свердловини і добути хоч би одну тонну нафти. Як всім відомо вживання натурального соку є дуже корисним для нашого організму але далеко не всі знають какие соки полезны.

Нашим, правда, після вигнання німців теж довелося бурити свердловини по-новому, але вони впоралися. І багато в чому впоралися саме тому, що було збережено устаткування, при відступі не знищене, а демонтоване і вивезене в тил. Козаки, що три дні підряд стримували натиск броньованих частин нацистської Німеччини, дозволили це зробити. Це не випадковість і не збіг - збереглися документи, в яких підтверджується, що Будьонний гарантував Байбакову п'ять днів.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: