Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

24.01.2014

Як козаки воду очищають
Для питва: Усім відомо, що необхідно пити достатню кількість води, а саме не менш 2-х літрів в день. Вода допомагає виводити токсини і підтримувати водно-сольовий баланс організму. Але пити потрібно тільки чисту воду. Касети фильтр-кувшинів(картріджи) надійно прибирають з водопровідної води такі шкідливі для здоров'я забруднення, як хлор і хлорорганічні речовини, солі жорсткості, іони важких металів. Ще більш детальну інформацію про різноманітні фільтри ви можете прочитати тут http://www.vista.kiev.ua/articles_4/obzor-filtra-d Для кави: Не багатьом відомо, що лише очищена вода по-справжньому розкриє смак хорошого чаю або кави. Любителям цих напоїв не обійтися без фільтру, якщо на чаї з'являється плівка, а в чайнику - білі пластівці осаду, що говорить про високу жорсткість води через велику кількість розчинених в ній солей.

Для миття: У знайомих народилася маленька дитина? Подруга скаржиться на сухість шкіри і ламкість волосся? Часто люди думають, що хлорована вода шкідлива, тільки, коли її п'ють. Але хлор вбирається також і в шкіру, як в губку, викликаючи алергію і свербіж. Хлор летучий і проникає в організм при диханні, з часом накопичуючись в легенях і провокуючи астму або бронхіт негативно впливаючи на імунну систему дітей. Тому перед прийняттям водних процедур воду треба очищати від хлору. Для дачі: У будь-якому заміському будинку не обійтися без фільтру для води. Правильний вибір - триступінчатий фільтр . Він встановлюється прямо під миття, має окремий кран(у комплекті з фільтром) для чистої води і вимагає заміни картріджів лише один раз в рік. Якщо вода має залізистий присмак і на сантехніці осідає рудий наліт, то фільтер допоможе впоратися з такими проявами з'єднань окисленого заліза. Для комплексного очищення: Вода в міських квартирах часто потребує комплексного очищення. Для цього теж існують снеціалізовані фільтри. Які очистят вашу воду і зроблять її прийнятною для вживання.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: