Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
27.01.2014
Козаки і старовірство.ч.2 І про очищення води.
Якість води яку нам подають в квартири залишається хіба бажати кращого. Та й найти якісну, чисту і смачну воду в колодязях не так просто. Світ високих технологій вносить свої вагомі негативні впливи на навколишнє середовище зокрема і на воду. Тож в наш час без якісної очистки води майже неможливо обійтись. Є багато компаній які виготовляють фільтри, учасні установки то що , для покращення якості води. Одна з таких компаній «Гидроэкология» досить гарно зарекомендувала себе у такій сфері як очистка воды і являється одною з кращих в світі. Вона володіє великим асортиментом продукції для покращення води як для населення так і для підприємств.
Отамани Волзьких козаків Якушка Федоров, Ведмедик Юрьев і інші після страти Авакума з товаришами були заслані на початку 1690-х років в той же Пустозерськ, але бігли на нижню Волгу. Звідси стара віра швидко поширилася на Яік, зміцнившись в душах місцевих козаків.
В середині 19-го століття більшість уральських козаків були старообрядцями, і уральський губернатор А.Столипін, батько майбутнього прем'єра, відмічав їх єдність і завзятість у вірі, порівнюючи за відданість ідеалам з сучасними йому слов'янофілами. Про те ж свідчить і Леонід. Масянов, уральський козак-старовір, в книзі "Загибель Уральського Війська" :
"серед Уральців було багато старообрядців і це вони, головним чином, ревнителі старовини завжди були проти яких-небудь нововведень. Питання релігійні серед них мали велике значення. У 60-х роках минулого століття, після одного з релігійних утисків з боку уряду, козаки вирішують йти в іншу землю, де є справжнє православ'я. Для знаходження цієї святої країни, званою "Біловодське Царство", вони посилають козака Баришнікова".
Нову спробу знайти цю землю роблять старообрядці в 1898 році, пославши трьох козаків на чолі з Хохловим в різні країни. Ця подія з симпатією описана письменником. Короленко. Григорій Хохлов, вже в поважному віці, після революції став одним з головних керівників дуже організованого старообрядного руху, що об'єднував як козаче, так і іногороднє населення краю. У 1918 році він був розстріляний більшовиками.
Казаки-разінци - сотники Самуйло Васильєв, Ісай Воронін і Логгін - були військовими керівниками знаменитого Соловецького повстання і разом з колишнім духівником царя Олексія Михайловича архімандритом. Никонором прийняли страшні муки(Старообрядною Церквою вони зараховані до лиця святих).