Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

15.01.2014

Козак і шашка.
Коли будували свої оселі козаки то теж враховували щоб будинок був міцним, щоб дах непротікав і звичайно будинок будувався таким щоб був теплим. До будівництва будинків ретельно готувались заготовлювали ліс, звозили камень для фундамента і т.д. Якщо будинок будувався великим то на другому поверсі робилось щось на подобі теперішніх балконів. Але вони були холодними і не надто надійними такими як зараз. Це в наш час балкон можна засклити, утеплити і т.д. Шашка - символ усіх повних прав у козака. Що не має повноправності шашку носити не міг. Вручалася козакові людьми похилого віку в 18 років, за особливі заслуги раніше, без темляка(петливши з ременя або стрічки на руків'ї шашки, що надівається на руку при користуванні зброєю). Зберігалася в сім'ї на видному місці, передавалася від діда онукові, коли старий втрачав силу і міняв шашку на палицю. Коли хтось надумував будувати собі будинок то йому на поміч йшли майже всі. Будинки будували переважно дерев'яні але бувало що більш заможніший будував свою оселю з каменя. Кімнати в будинку будували ненадто високими щоб було легше обігріти оселю. А для того щоб ваш балкон став набагато теплішим зимою, щоб там була можливість зберігати ваші речі чи наприклад інструменти:дрелі,перфератори і т.д.Вам варто зробити остекление балконов,що значно покращить функціональність вашого балкону.

Застеклити можна нетільки балкони, можна поміняти на вашій лоджії стару дерев'яну раму на більш якісну метало-пластмасову з склопакетами. Метало-пласмасові конструкції можна підібрати любої форми. Далеко не випадковий і той факт, що практично усі землепроходці і першовідкривачі земель були вихідцями з козацтва. Отож найкращий спосіб зробити ваш балкон більш прийнятним для різноманітних життєвих потреб його варто застеклити, утеплити. Для цього існує багато різноманітних будівельних матеріалів мінеральна вата, пінопласт і т.д. Можна ці будівельні роботи і виконати самому але ідеальний варіант звернутись до професійних будівельників чи будівельних фірм які якісно виконають усі роботи і засклення балкону і його утеплення і зроблять якісну побілку.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: