Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

01.02.2014

Козаки старовіри. Висновок..
За свідченнями козаків, присудками з дідівських слів, старовіри донські, кубанські, терські, уральські складали кістяк новостворюваних військ, - Амурського і Усурійского. На Кубані, в станиці Кавказькій відібрали старообрядний монастир, розорили могили і поглумилися над мощами шанованого козаками єпископа Кавказького Іова(у миру бойового козака-кубанця Зрянина). Козаків-старовірів, що відкрито сповідують віру, не робили в офіцери. Але і перед. Германською війною майже усі уральці, терці, астраханці, чимала частина донців, оренбуржців, забайкальців залишалися прибічниками Старої віри. Знаменитий Кузьма Гачків(хутір Нижне-Калмиків Усть-Хоперської станиці) був старовіром. Білокриницької ієрархії. Є хороший ресурс де можна придбати алкотестер і дізнітись як працює алкотестер, як його правильно використовувати і на які напої він реагує.

Революція, громадянська війна, колективізація міцно пройшлися по душах козачих. Але служить в одному з підмосковних приходів молодий священик - нащадок рідного брата отамана Платова; у станиці Березовської окормляє прихожан правнук архієпископа Іоанна, батько Іоанн Горшенін. На Далекому. Сході разом працює і молиться старовіри-козаки уссурийцы, в станиці Антибесской зібралися сибірські козаки. У Москві в Рогожской слободі зустрічаються нащадки козаків-старовірів.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: