Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

02.02.2014

Електронні бібліотеки для козаків.
Як би часто нам не говорили про те , що читати можна тільки справжні , паперові книги , ніхто не буде сперечатися , що електронні книги у багатьох ситуаціях набагато зручніше і практичніше . Все йде так з кількох причин. По-перше , вони не займають місця (природно , крім місця у вашому пристрої ) , по-друге нічого не важать , а по-третє вони завжди можуть бути поруч з вами. І якщо раніше в громадському транспорті всі ховалися за розкритою книгою , тепер її місце зайняли телефони та планшети . Загалом , зручність незаперечно. Інше питання в тому , як досягти максимальної зручності у використанні своїх пристроїв як читалок . Адже існує купа різного софту , який , здавалося б , повинен зручно виконувати всього одну функцію , але кожен розробник кричить про неймовірну унікальності та зручність саме свого продукту. Тому , ми вирішили розглянути найпопулярніші книжкові додатки. Ми розглянемо , як універсальні рішення для IOS і Android , так і унікальні додатки в кожній системі . Bookmate - це не просто додаток , а цілий сервіс для читання , який підтримує Android , IOS , Windows Phone і PC. Завантажувати книги в додаток можна 2 способами : просто завантаживши файл з комп'ютера або згодувавши сервісу посилання на книгу з інтернету. Додаток абсолютно безкоштовно і , на перший погляд , незрозуміло як заробляють розробники ? Все просто - у додатку існує можливість платної підписки , яка дозволяє користуватися величезною бібліотекою Bookmate . Також існує соціальна складова. Ви можете додавати своїх друзів , бачити книги , які вони читають , а також додавати їх книги в свою бібліотеку (тільки при підписці ) . Серед функцій є можливість синхронізації між пристроями , додавання цитат і звичайно всі параметри редагування тексту. Загалом , сервіс Bookmate може стати відмінним вибором для зберігання своєї віртуальної бібліотеки. Якщо ви зібрали у себе колекцію Apple пристроїв , Ibooks може стати дуже зручним варіантом . Купівля книг в кілька кліків , хмарна синхронізація з усіма пристроями , а з недавнього часу Ibooks є навіть на Mac. Крім покупки книг з ITunes магазин , ви можете заливати їх за допомогою ITunes з комп'ютера . Але, є набагато більш зручний спосіб для цього , який я опишу нижче. До речі я нещодавно натрапив в неті на хороший сервіс http://www.notus.com.ua/HTC-Butterfly-Red. Notus є провідним інтернет магазином з продажу найновіших версій смартфонів і іншої техніки. Там ви зможите придбати смартфон на любий смак і для любих потреб за доволі доступними цінами.

Якщо ви користуєтеся Ibooks або іншими читалками , які не мають своєї бібліотеки , то додаток Пошук книг може вам дуже сподобатися . Воно містить в собі купу різних репозиторіїв книг , дозволяє викачувати їх і відразу ж кидає в обрану вами читалку . Ось як це робиться. Заходимо в потрібний нам репозиторій і викачуємо звідти книгу. Варто сказати , що крім вбудованих репозиторіїв , у вас також є можливість додавати свої . Після скачування книги , вона з'являється у нашій бібліотеці . Тепер ми можемо відправити завантажену книгу в будь-яку читалку . Як бачите з доступних є тільки Ibooks , через те , що тільки він і встановлений. Але , розробник говорить про підтримку додатків Nook , Kindle , Ibooks та багатьох інших. Moon reader- Якщо ви покажете користувачеві Moon читач можливості Ibooks , будьте готові до того , що він розсміється вам в обличчя. Кількість налаштувань Місяць читач вражає уяву. Підтримка більше 12 форматів , настройка тексту в найдрібніших подробицях , величезна кількість жестів і багато всього іншого . Варто відзначити , що додаток безкоштовний , але існує і PRO версія , яка прибирає рекламу і додає функціонал. Наприклад , підтримка мультитач , управління з Bluetooth гарнітури і перетворення тексту в мову . Вирішуйте , чи потрібна вам PRO версія або зможете обійтися безкоштовною, але додаток заслуговує вашої уваги.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: