Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

26.02.2014

Розкозачення. На Кавказі.
Ситуація в перші ж роки совєцкої влади була дуже неспокійна і нестійка і підходи до однакових питань могли змінюватися в кардинально протилежно діаметральну сторону. Ставлення держави до озацтва , внаслідок означених проблем , плавно балансувало від різко негативного до нейтрального. На пленумі ЦК РКП , що відбувався 30 квітня 1925 піднялося і козаче питання . В опублікованій газетою « Правда» резолюції говорилося: « Абсолютно неприпустимо ігнорування особливостей козачого побуту і застосування насильницьких заходів по боротьбі з залишками козачих традицій» , а також : « визнати за необхідне, щоб у місцевих газетах відповідних районів набагато більше уваги , ніж досі , приділялася висвітленню становища козацтва та потребам козаччини , і було приділено належну увагу справі залучення сількорів з козачої середовища ». Незабаром настане весна а там і незагорами літо. Почнеться купальний сезон, з'явиться можливість гарно позасмагати, половити рибку теплими весняними і літніми вечорами. А як відомо риба клює найкраще там де ми зазвичай неможемо добратись по березі річки чи озера. Для таких випадків найкраще підійде катемаран, а особливо якщо він невеликий і компактний. Є досить непоганий аналог такого катемарану представлений на цьому ресурсі kapbot.dp.ua/catamarans/catamaran. Кому цікаво то раджу подивитись, досить цікавий, компактний і функціональний катемаран.


катемаран


Але ключовими для визначення майбутніх адміністративних кордонів на Північному Кавказі стали два останні пункти резолюції: Способи проведення національної політики в козачих районах вимагають особливого такту. У районах зі змішаним національним складом посилити участь козацтва в керівних органах тих національних республік і областей , в яких козацтво досі мало залучено до цієї роботи. Визнати допустимим райони з компактним козачим населенням в нацобластях виділяти в окремі адміністративні одиниці. У проіснувала з 20 січня 1921 року по 7 листопада 1924 Горської АРСР поряд з такими округами, як Чеченський, Ингушский, Північно- Осетинський, Кабардинський, Балкарский, Карачаївський, Черкеський існував і Сунженський округ. У 1924 році влада вирішила піти на черговий експеримент, « у згоді з волевиявленням народностей » і «в цілях швидкого розвитку класової самосвідомості національностей » скасовувалася і розчленовувалася за національною ознакою Горська АРСР.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: