Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

15.01.2014

Справжній козак.
Напевно не помилюся якщо скажу що сучасний козачий рух почав проявлятися з початку 90 років. За цей час йому вдалося розгребти багато завалів в ідеології козачого руху, зокрема - звільнити патріотів від гирь імперських міфів, які з одного боку тягнули до дна вимираючий і животіючий народ, з іншої - були зручною кнопкою, на яку натискали маніпулятори. Натиснули - і ідіоти побігли полоскати чоботи в Індійському океані, звідки окрім рваних чобіт ніколи не приносили додому нічого, якщо взагалі поверталися. Питання "Третього Риму", теж якось пройшли, як пройшли і теми про комунізм і товаришів ленина-джугашвили. Відскребли ментальні лишаї. Розібралися з прихильниками Гітлера, вбивцями таджицьких двірників - скінхедами, з їх підбурювачами. Прояснили питання зі змістом кавказьких національних автономій, з облаштуванням російського режиму, з "друзями" - в Північних Кореях, Лівії і так далі. Згадуючи як колись ми вчились. То тепер стає навіть смішно. Особливо коли неполучалась Домашка от наші батьки і намучились з нами. Мусіли щераз проходити знами всю шкільну програму.

Зрозуміло, що перед тим, як від усього цього марення ми разом звільняли свою свідомість, хтось його туди завантажив. Зрозуміло, що неурівноважені маргінали, що ганяються за таджиками, під прапорами з гітлерівською свастикою, співаки людоїдського сталінізму, - що разом зображують російський націоналізм у вигляді монстра коммуно-фашизма, набагато зручніше за розумних і прагматичних росіян козаків націоналістів. Ці розумні, зовні законослухняні, спокійні козаки, набагато неприємніше для усіх ворогів козачого руху, для усіх ворогів російського націоналізму. Тому що саме прагматичне козацтво, має усі шанси стати тим майданчиком, на якому збиратимуться мільйони здорових російських людей, не соромлячись своєї національної самосвідомості, що ніяк не можливо у варіанті коммуно-фашизма. А ворогів, або просто недругів, потрібно визнати, у здорового козачого руху багато. Зрозуміло, також, що з тією, що просувається на КИАЦ ідеологією постійно ведеться боротьба. Очна, заочна, паралельна, всяка.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва:Домашка