Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

15.01.2014

Козацтво і расизм.
В цьому русі для козацтва мають значення не міфічні долі і співвідношення козачої крові учасників руху, а напрям руху людини. Його справи. У справах потрібно судити, у справах, по великих і малих. Якщо людина має хоч якусь частину козачої крові, відчуває себе козаком, гідно поводиться, хоче внести вклад в нашу справу, чому, хтось вважає себе має право тикати йому носом, в татарську маму, або у вірменського або єврейського тата? Чи молдавського дідуся? Чому хтось має право відштовхнути таку людину від нашого руху? Кожен має право на вибір , наприклад хоче жінка епіляцію хай робить хоч епіляцію волосся лазером і ніхто немає права її за це осуджувати. Хтось хоче, щоб з наших діяльних соратників, ці люди стали скривдженими на нас. Чи ще фішка, нацьковувати одну частину його крові на іншу, так роблять, щоб виштовхнути на безглузді ексцеси - типу, піди, доведи, заріж узбека. І ріжуть, піддававшись кретинам і провокаторам.

Треба раз і назавжди утямити, що якщо людина щира, робить нашу справу, його серце з нами, це видно. Треба вчитися відрізняти людей не по анкетах, а по реальному стану його духу. Усі анкети і папери, це рудимент совка. Ми повинні дивитися в очі людині, в душу його, і бачити там свого соратника або ні, а не дивитися на форму його носа або вух. У вірменській історії, двічі душею національно-визвольного руху були люди з роду Мамиконян, нащадки . китайського воїна. І не потрібно думати, що обов'язково людина бреше, намагаючись приладнувати до козачого народу. Внутрішнє самовизначення це дуже важливий аспект. Навпаки, зараз до козаків і росіян зараховувати себе не вигідно.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: