Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

17.01.2014

Козацтво безрасове.
Один досить відомий азербайджано-мусульманський публіцист Гейдар Джемаль, його мати Шаповалова і дідусь-бабуся, що виростили його, - росіяни, але він відчуває себе азербайджанцем. Більше того, він найактивніший мусульманський діяч Росії.І його, наскільки мені відомо, не відштовхують. Він з ними. А хтось інший буде з нами. Більше того, в якихось випадках, в нашому русі можуть бути і люди, що не мають ні краплі українськлї крові.Ті,хто поріднився - одружився, вийшла заміж за козака. Людина може відчувати наше життя як свою, своїх дітей вважаючи козаками. Хіба ми повинні відштовхувати таких? Є така дуже націоналістична країна - Туреччина. Турки як етнос - нація, одна з наймолодших, в основу якої належало невелике тюркське плем'я,що завоювало Константинополь. Надалі, у міру розширення держави, турки вбирали в себе як губка усі завойовані племена і народи, починаючи з греків, вірмен, курдів, закінчуючи яничарами, в яких набирали взагалі усіх підряд. І усіх ПРИМУШУВАЛИ називати себе турками. Турки, турецька ідея, турецький націоналізм, виграв або програв? Доречі в Турції надзвичайно популярно особливо в турецьких банях викладати підлогу керамічною плиткою такою як mapisa плитка. У Грузії ще цікавіше - п'ята частина грузин, колись були вірменами, і взагалі не мають ні краплі картвельскої крові. Поміняли закінчення прізвищ на грузинські. Хто про це знає? Тепер це повноцінні грузини. Більше того затяті грузинські націоналісти. З мінгрелами, народом не картвельскої групи, історія ще крутіша, вони навіть прізвищ не поміняли. Але вони вважаються повноцінними грузинами. Нації, це такий складний організм, що для того, щоб вижити у навколишньому світі вона повинна мати величезний набір типів людей.

Скажу жорсткішу річ. Нам, для козачого руху, та і для української держави, цінніші сильні, сміливі, розумні люди, з долею іншої крові, чим іноді нібито чистопорідні тюхтії - тупі, жадібні і такі, що спилися. Критерій в нашому русі і в нашій державі, це не чистопорідне походження, а таланти. Ми маємо бути раді, якщо наші ряди поповнять енергійні люди. Ми маємо бути за сильний народ, притягати активних, а не намагатися витягати вгору слабких, нікчемних людей, хай би і з непоганого роду. Але, звичайно, завжди йдеться про істинно відданих справі і нашому народу людях. Не йдеться про подвійну лояльність двом народам, про провокаторів, а їх, на жаль, теж набирають з людей з комплексами походження. Проте, якщо ми відкинемо усю цю расово-чистопорідну, ветеринарну маячню, проблем буде явно менше, а користі більше. Тема, звичайно, позначена тільки коротко, бо є маса нюансів, які не торкнутися в одному матеріалі.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: