Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

Козаки любили часто проводити різні масові заходи. организация массовых праздников забирала у них не дуже багато часу, бо козаки вміли розприділити обов'язки між собою
Дахи козацьких будинків переважно були побудовані з дерев’яних основ – бруси, крокви і лати, бантини – вони були несучими частинами каркасу. Соломою накривали проміжки між ними. Часто додавали очерет, рогіз, осоку, сухі стебла полину та гілля слив і ясена. Всі козаки могли будувати дахи дуже швидко. Проти стріл з вогнем козаки застосовували пересипання накриття піском та землею. Досить часто дахи проламували ядрами гармат, але найбільше шкоди все ж таки завдавали підпали. Від ядер дахи могли врятувати міцні дерев’яні балки, змащені глиною та вальками з глини і соломи. Такі вальки на стелі давали можливість затримувати ядра.
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Про що писалося?!

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: