Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

Купіть собі та близьким чудові фотоаппараты nikon, які допоможуть створити професійні фото. Не відмовляйте собі у задоволенні
Козаки любили перемагати, а святкувати свої перемоги любили ще більше. Це, звичайно, не подобалося їхнім ворогам. Козаки мали звичку молитися, і це було частиною святкування. Правили в церквах на честь перемоги, а отаман або гетьман проголошував урочисту промову. Перемоги траплялися іноді зовсім несподівано, і козаки отримували велику здобич. Траплялося, що перемагали ворогів завдяки грамотній обороні, навіть коли не мали чисельної переваги. Козацьке святкування тривало іноді по кілька днів, особливо якщо перемога була яскравою, і ворога вдавалося розгромити повністю, «наголову». Тоді частенько вживали горілку, сивуху, вино, інші напої. Козаки любили демонструвати своє зневажливе ставлення до матеріальних розкошів, і одягалися після війни дуже розкішно, використовуючи захоплені трофеї. Щоправда, козаки робили це скоріше для гумору та сміху, ніж через бажання якось виділитися. Виділялися побратими кмітливістю, мужністю та силою. Такі святкування подобалися послам, котрі знаходилися на Січі з дружніми візитами. Козаки вгощали їх досить щедро, тому всі залишалися радісними протягом періоду свята. Внаслідок різних маніпуляцій козаки могли простежити суть політики послів під впливом обставин, котрі спостерігалися після великих козацьких перемог.
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Про що писалося?!

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: