Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

Ви хочете придбати нове авто та пройти тест драйв с водителем в Киеве? Тоді скористайтесь послугою Прокат авто с водителем щоб задовольнити свої потреби.
Броди були надзвичайно важливим містом і укріпленням на шляху до Львова. Козаки намагалися захопити Броди і встановити буфер для наступу на Львів. Перед тим, як захопити Броди, козаки ретельно готувалися. Було встановлено більше ста гармат перед містом, з яких постійно обстрілювали фортецю в Бродах. Місто було досить добре укріпленим. Козаки встановили три гуляй-городи, і звідти стріляли з гармат і мортир по баштах фортеці і міських адміністративних будівлях. Коли стало зрозуміло, що потрібно йти на штурм, козаки спершу наблизилися до фортеці та мурів під захистом дерев’яних щитів, а потім вистрелили із заряджених мушкетів та самопалів, завчасно приготовлений перед атакою. Військо противника падало з мурів і гинуло. А козаки намагалися подолати вали і рови перед мурами. Артилерійським залпом було зруйновано ворота міста, і кіннота вдерлася туди стрімким навальним галопом. Піхота допомагала вогнепальним вогнем. Списами козаки скидали з мурів ворога. Поляки не могли втекти, а різанину козаки влаштували просто жахливу. Шлях до Львова був вільним. Після того, як місто було захоплено, козаки почали наступ біля бродів на Львів. Це була велика організаційна справа. Двісті тисяч людей обійшли Броди з півночі та півдня і вишикувалися для маршу на Львів.
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Про що писалося?!

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: