Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

Хочете бути в курсі отсанніх новинок техніки? ТОді відвідуйте портал про новости мира технологий і ставайте розумнішими!
Козаки були налаштовані на те, щоб очистити Золочівський регіон від поляків. Після того, як було організовано диверсію на порохових складах Золочівського замку, козаки впевнено підійшли до міста. Назустріч їм вийшли піші війська народного польського ополчення і триста крилатих гусарів, котрі списами і мечами намагалися відігнати козаків. Але козацькі стрільці з мушкетами так вправно косили ряди гусарів та їх коней, що вижили тільки двоє, і ті потрапили в полон. А піших поляків наголову розбив козацький загін запорозької кінноти. Вона прибула з Трахтемирова на підтримку боротьби в Галичині, і це було правильним рішенням.
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Про що писалося?!

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: