Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Хочете придбати якісний радіопередавач? Тоді купіть магнитолы для свого будинку та насолоджуйтесь неперевершеним звучанням музики.
Козаки були вправними мореплавцями. Одну турецьку галеру, яка плила до Іспанії в пошуках католицьких суден, було захоплено повсталими на судні козаками-невільниками в результаті несподіваного бунту. Козаки заволоділи великим запасом провіанту і пороху. На галері було багато гармат і додаткові швидкохідні човни. Козаки розвернули галеру і поплили до Італії. Вони пристали до італійського берега провінції Калабрія. Там відпочивали тиждень, налаштовували галеру на далеку дорогу. Після відвідин Неаполя та Генуї козацькі побратими поплили до Марселя, там запаслися прісною водою і почали долати Середземне море у зворотному напрямку. В Греції козаки розгромили біля Евбеї великого турецького корабля, який віз золото до Стамбула. Потім козаки знову поплили до Калабрії і там жили на узбережжі в приморських селах більше двох місяців. Організували там Січ за запорозьким зразком, і приймали до неї сербів, австрійців, швейцарців, українців і словенців, греків, хорватів, чорногорців та всіх інших людей, котрі хотіли воювати з турками. Артилерія допомагала козакам відганяти від берега непрошених гостей, а татари взагалі не могли дістатися до цих країв. Калабрія стала для запорожців великою знахідкою. Всі італійці раділи таким гостям і пропонували організувати на території Італії подібні січі для боротьби із ворогами.