Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

Водіям завжди потрібно знати про всі досягнення автомобільної промисловості. Радимо вам ознайомитись з інформацією про Электромобиль Chevrolet Volt який сам виробляє електричну енергію.
В литві також було багато людей, котрі залигалися незадоволеними політико Речі Посполитої, і вони намагалися створювати подібні до запорозьких структури самоуправління та військового порядку. Так у Литві виникли козацькі коші на Січовий зразок. Першим організатором литовських куренів козацтва був Запорізький отаман Самійло Кішка. Він прибув туди під час Лівонської війни, і активно протидіяв Москві та Швеції. Потім Литва організувала ще вісімнадцять куренів, і таким чином сформувала велику литовську Січ, яка в першу чергу чинила опір Москві та Швеції. Січові козаки допомагали своїм північним побратимам.
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Про що писалося?!

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: