Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

Козаки любили влаштовувати такі-собі змагання: хто впіймає більше поляків. Ці змагання відбувалися, як правило, під час війни або конфліктів на територіях, поблизу яких відбувалися якісь військові маневри або локальні непорозуміння. Звичайно, багато поляків потрапляли в полон, бо просто не знали про такі козацькі дивні змагання. Якщо ловили простого купця, то за невелику плату його відпускали або залишали в себе, яко він хотів. Однак військових поляків знищували, попередньо обібравши до нитки та вивідавши потрібну інформацію. Часто в полон до козаків потрапляли важливі персони з польського війська, але їх також вбивали.
Ви живете в Донецьку і вам терміново потрібен автомобіль? аренда автомобилей в донецке допоможе вам у вирішенні цього питання.
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Про що писалося?!

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: