Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

Козакам часто потрібно було зберігати свої продукти влітку, тому вони користувались послугою морозильная камера купить киев, що значно допомагало їм.
Смотрич був давнім і славетним містом Поділля, і турки завжди намагалися захопити його. Турки були розумними і хитрими, вони планували стратегію і тактику ведення військових операцій, і тому перед походами домовлялися з татарами. Татари мали свій власний інтерес у походах в Україну, а тим більше, якщо їх прикривали турки. І після таких маневрів татари завжди залишалися неушкодженими. Отже, татари і турки вирішили захопити Смотрич, але козаки дізналися про це і влаштували засідку. Після того, як засідка була організована, татари і турки напали на місто з тієї сторони, в якій і розміщувалися козаки. А оборонці міста вистрелили тричі із гармат і почали атакувати турків вогнем мушкетів, а татар – списами і шаблями. Після того, як із турками було покінчено, татари почали втікати, але козаки наздоганяли їх на конях і нещадно вбивали. Такими були Смотрицькі хронічки. Козаки мали перевагу в несподіваному нападі, і вороги не встигли навіть приготуватися, як третю частину було знищено вогнем козаків. Татари ж несподівано для турків почали втікати, і козаки вміло використали переполох ворожої армії. Хаос, який панував у похідному таборі противника, був сприятливою обставиною для самих козаків, які захищали Смотрич.
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Про що писалося?!

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: