Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

Потрібно зняти на відео весілля? Скористайтесь послугою свадебный видеооператор та будьте впевнені у професійному підході до цієї справи.
Козаки мали багато претензій до поляків, але найбільшим проявом люті було зруйнування Кодака. Кодак був великою фортецею, котру охороняв німецький загін. Поляки хотіли розвинути свою перевагу над козаками і татарами, тому розмістили фортецю недалеко від Січі. Козаки не хотіли таких подарунків, і тому вирішили прогнати ворогів. Іван Сулима повертався з морського походу на турецькі фортеці, і вирішив одним махом зруйнувати Кодак. Це йому вдалося за рахунок ефекту несподіванки. Крім того, німецька залога була погано обізнаною із місцевими обставинами і взагалі нічого не знала про те, як потрібно воювати з козаками. Німців було знищено, а фортецю захоплено. Після того, як Сулима загинув, поляки знову відбили фортецю, але ненадовго. Богдан хмельницький захопив її і віддав своїм козакам. Це була велика козацька твердиня.
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Про що писалося?!

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: