Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

Бажаєте придбати якісні та недорогі меблі? інтернет-магазин меблів у львові допоможе вам у виборі продукції яка задовольнить ваші потреби.
Досить часто лунають тези про те, чи могла існувати на Січі корупція. Звичайно, корупція була і залишається явищем, характерним для людського суспільства. Однак на Січі прояви корупції були настільки поодинокими, що можна сказати, що її взагалі не існувало. Це було пов’язано зі специфікою господарювання на Запоріжжі, - адже козаки не мали якоїсь особливої влади одне над одним, а всі старші не вирішували таких важливих економічних питань, які могли б провокувати виникнення корупції. Управлінський апарат був органічною частиною всього запорізького козацтва, і тому корупція в принципі була неможливою в усьому колективі січового товариства.
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Про що писалося?!

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: