Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

Хочете створити сайт? Тоді перш за все вам потрібно зарегистрировать домен за низькими цінами, а потім вже починати просування свого проекту.
Козаки проводили активну політику військової експансії в напрямку північного узбережжя Чорного моря на території татар. Тому татари з ними боролися. Але найбільшою силою виступали турки. Вони мали велику кількість портів і фортець. Найбільшою на північно-західному узбережжі були Хаджибей і Акерман. Якщо Акерман мав багато артилерії, то Хаджибей прикривали з моря галери турків. Тому козаки обложили Хаджибей із суші після того, як флот підтримки, в якому було двісті чайок, заблокував галери противника біля узбережжя і обстрілював їх із легких чайкових гармат-фальконетів. Облога козаками Хаджибей тривала три тижні. За цей час було зруйновано більшу частину укріплень і розгромлено найбільші цитаделі з північної сторони міста. Турки гинули від голоду, але не здавалися. Після того, як козаки пішли на штурм, турки припинили опір і здалися. Козаки забрали велетенську контрибуцію і всю худобу, зброю та військову амуніцію.
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: