Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

Домени – це особливість сучасного Інтернету. Адже домени відіграють важливу роль у розповсюдженні сайтів, організації зручного Інтернет-простору, і тому їх досить давно почали використовувати. Саме домени надають можливість розрізняти сайти як за призначенням, так і за регіонами. Тому світовий досвід говорить про таку велику користь доменів, яку неможливо нічим замінити і зовсім не легко спростувати. Використання доменів почалося відтоді, коли зрозуміли їхню актуальність. Різні за довжиною домени мають різну популярність, а крім того, це впливає на їхню вартість. Звичайно, комерційна складова не завжди виправдана, оскільки часто зважають навіть просто на те, як звучатиме назва сайту з певним доменом, і тому підбирають оптимальні варіанти. Хоча є деякий перелік таких доменів і принципів їх застосування, які не можна порушувати нікому і ніколи.
А зараз радимо вам арендувати віртуальний виділений сервер vps от hostpro.ua за низькими цінами щоб ваш сайт завжди працював коректно.
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: