Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

Бажаєте щоб ваша дитина навчалась у професійній та високоякісній школі? Частная школа буде гарним вирішенням цих проблем, а професійний склад вчителів зможуть надати гарні знання.
Весільні фото зараз є обов’язковим атрибутом весільного дійства. Вони дозволяють зберегти і передавати атмосферу цього свята протягом довгих років життя. Внаслідок того, що весільні фото вже досить довгий час відпрацьовують, а техніку фотографії на весіллі вдосконалюють, можна спостерігати за справжніми шедевральними фотосесіями. Якісні фотографії під силу зробити лише якісними і підготовленим професіоналам, які мають до того справжній хист і додатковий досвід. Весільні фото потрібно виконувати відповідно до бажання молодят, враховуючи їх ідеї, оскільки і фото повинні пізніше нагадувати про особливу радість їхнього життя і визначну подію. Фотографії повинні прикрашати найкращі куточки оселі молодого подружжя. Гра світла і тіні має бути довершеною, а радість на обличчях повинна передаватися максимально чітко, як і невеликі деталі обстановки чи гардеробу.
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: