Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

Перед прочитанням статті рекомендуємо вам переглянути які є з днем народженням привітання прикольні. Адже саме завдяки привітанням ви зможете передати всю теплоту своїх почуттів дорогій вам людині.
Гусятин здавна був містом добре укріпленим і відомим. Там жили різні народи, але козаків було найбільше. Після того, як поляки напали на Русь і литовці воювали з ними, козацтво почало добре розвиватися, і Гусятин став містом на татарському шляху до Червоної Русі. А внаслідок цього почалися довгі кровопролитні бої за Галичину. Татари воювали досить вдало, проте козаки в Гусятині оборонялися, і завдали значних втрат ворогам. Після будівництва оборонних споруд і фортеці козаки стали почувати себе впевнено, і в боротьбі поти татар, а також проти турків мали беззаперечні переваги. Татари не могли здобути Гусятин, а турки могли, але не стали цього робити. Навколишні міста і села були для Гусятина спільниками в боротьбі з чужинцями.
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: