Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

01.03.13
Отримайте дійсно масу позитивних вражень від здорового сну - замовсте собі високоякісні спальни киев за низькими цінами та з доставкою. Ви одразу ж оціните якість та комфорт нових апартаментів.
Перед тим, як напасти на Варну, козаки вирішили вдарити на турків у їхній фортеці Ізмаїл. Це була надзвичайно велика і сильна укріплена фортеця з багатьма гарматами і гарнізоном більше п’яти тисяч чоловік. Таку фортецю ніхто не міг здобути, однак козаки і не планували цього робити. В першу чергу своїм завданням вони вважали викрасти якомога більше зброї та пороху. Їм це вдалося під прикриттям ночі, а потім вони вдерлися до передніх укріплень біля фортеці з північної сторони. Ізмаїл не було захоплено, але туркам завдали серйозного удару. Потім козаки через Дунай попливли на чайках до Чорного моря і звідти вдарили на Варну. Місто було пограбовано, турецьку залогу перебито. Козаки з тріумфом поверталися додому, і турецькі галери в кількості вісім кораблів перегородили їм шлях до Дніпра, перекрили лиман. Козаки вирішили дати бій, і перемогли у важкій та кривавій битві. Дві галери було захоплено абордажем, а потім за допомогою артилерійського вогню цих галер було потоплено ще три галери. Решта рятувалися втечею. Турки тоді так налякалися, що відрядили до Дніпровсько-Бузького лиману флотилію з дванадцяти кораблів. Але козаки вже успішно добралися до Січі, і ділили здобич.
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: