Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

01.03.13
Бажаєте розважитись та весело провести свій час? Пограйте в гру Shop Empire 2 на сайті http://www.godvilgames.com/. Ви отримаєте масу позитивних вражень від цікавої та повчальної гри.
Засідки козаки робили дуже швидко і впевнено. Вони викопували траншеї, ями, влаштовували обвали, тому вороги боялися козаків як вогню. Засідки мали дві складових: по-перше, це кадрова складова, по-друге, інженерна складова. Кадрова полягає в тому, що козаки мусили бути відібраними для того, аби швидко і мобільно напасти на ворога, виконати дезорієнтуючу функцію. Також вони повинні були знищити якомога більше живої сили противника, поки той перебував у стресовому стані, і перестріляти командирів підрозділів ворога. Тоді часто засідковий напад закінчувався капітуляцією противників. Козаки мали багато різної зброї, і після того, як першими залпами дезорганізували противника, йшли в рукопашну атаку. Друга складова відігравала не меншу рол, ніж перша – адже важливо було правильно замаскуватися, організувати перекопування дороги, падіння дерев на шляху ворогів, скидання згори вантажів, які мали покалічити живу чилу і коней противника. Особливо вдалими були засідки проти ворожих обозів і кінноти в лісах. Татари часто зазнавали нищівних поразок саме на пересіченій місцевості, де козакам рельєф допомагав. Татари могли протягом кількох годин відбиватися в степу, чистому полі, але в лісах такі бої закінчувалися перемогою козаків.
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: