Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

03.03.13
Бажаєте гарно прикрасити свій будинок? Придбайте тканеві ролети коломия за низькими цінами і ви будете вражені новим івнтер'єром ваших кімнат.
Тростянець був надзвичайно важливим містом на шляху з Криму до Польщі, Білої Русі та Литви. Коли татари вирішили піти походом на Поділля, то на їхньому шляху стало польсько-козацьке військо. Внаслідок важкої битви, яка тривала два дні, татар було розгромлено, і їх рештки підійшли до Тростянця з надією пограбувати це місто і відійти до Криму, але в Тростянці знаходилася козацька залога, про яку татари не знали. Тоді татари потрапили в засідку біля міста, і козаки знищили абсолютно всіх татар, не відпустили нікого з них. Татари говорили, що більше ніколи не нападатимуть на Тростянець. Козаки святкували велику перемогу, а поляки відійшли до Летичева, звідки спрямували війська в напрямку Хотина. Там на них очікувало поповнення з Любліна.
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: