Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

03.03.13
Бажаєте випікати та істи свій власний хліб? Тоді купіть хлебопечка киев за цінами виробника та з відповідною гарантією на товар і ви не пошкодуєте.
Татари мали багато кінноти, однак не завжди могли її вдало використати у зв’язку із особливостями рельєфу. Зазвичай пересічена річечками, ярами та балками, байраками і перелісками місцевість була незручною для бою кінноти. Татари вміли робити прості пастки: вони пішки підходили до ворога на безпечну відстань, стріляли по ньому з луків, а потім втікали в напрямку лісу або яру, з якого назустріч ворогу з’являлися головні сили – татарська кіннота, озброєна шаблями та списами. Як правило, татари мали крім цього лук із великою кількістю стріл. Від несподіванки вороги татар не могли відразу зорієнтуватися, і татари перемагали. Звичайно козаки знали про такі татарські хитрощі, і коли бачили піших татар в невеликій кількості, то намагалися поцілити в них з рушниць, а самі готувалися до битви із великими силами противника. Татари намагалися оточити своїх ворогів і вдарити одночасно по фронту лобовою атакою та з флангів. Кіннота, яка оточувала фланги противника, завжди мала більше часу для маневру, ніж фронтова лінія військ, тому встигала перед безпосереднім зіткненням вистрелити кілька разів з луків. Стріли знищували живу силу ворога або суттєво ушкоджували її. Татари були майстрами кіннотного бою, і зрівнятися з ними могли тільки турки.
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: