Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
24.03.13
Бажаєте щоб монітор виглядав модно та стильно? Тоді вам потрібна саме реклама на мониторах, яка допоможе вам у розвитку вашого бізнесу.
Охрімівці були великим козацьким селом, котре мало багато гармат і виступало справжнім оборонним форпостом на шляху татар до Галичини. Крім того, туди вели великі шляхи, на які могли натрапити різні ватаги розбійників, в першу чергу – тих же татар. Тому, після того як козаки влаштували в Охрімівцях вал і оборонні споруди з ровами, татари почали минати це село, щоб не наражатися на небезпеку. Найбільшою проблемою для татар були засідки, котрі козаки влаштовували в лісах, балках, байраках та ярах. Також козаки любили нападати на невеличкі татарські загони і грабували та знищували їх. Перед тим, як використовувати ландшафтно-рельєфні переваги, козаки робили розвідку. З Охрімовець виїжджав спеціальний розвідувальний загін, котрий забезпечував інформацію про навколишню місцевість і фіксував рух татар та інших ворогів на доволі великому радіусі – близько 40 км. Козаки додатково укріплювали село в такому випадку, підтягували гармати на вали, встановлювали сторожі, готували зброю, особливо рушниці, самопали, мушкети. Витримати суцільну мушкетну козацьку стрілянину не могла жодна армія світу, в тому числі татарська. Охрімівці відзначалися наявністю додаткового рову і валу всередині села, навколо цитаделі та церкви.