Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

13.06.13
Якщо вам часто необхідно створювати важка та детальні слади, вам зтане у нагоді програма Создатель слайдшоу скачать яку ви зможете на відповідному сайті zdepthing.com/ru/
Віньківці в козацьку добу протистояння з татарами і турками залишалися великим укріпленим містом, яке мало неабияке стратегічне значення для оборони всього Поділля. Віньківці закривали шлях до Смотрича і Проскурова, а далі – на Волинь і Галичину. Тому козаки обороняли Віньківці дуже завзято. Для того. Щоб відбити великий напад татар і турків, козаки вирішили організувати оборону за допомогою шанців. Після того, як татари і турки підійшли до міста, козаки вистрелили з мушкетів та гармат, причому перші залпи були настільки густими і нав’язливими, що вороги змушені були відступити і перегрупуватися. Козаки вирішили не атакувати навздогін, а залишилися в шанцях. Як наслідок, козацька укріплена цитадель трималася більше тижня. Турки вирішили відступити, проте вони не знали що в самих Віньківцях знаходиться більше тисячі козацької кінноти. Як тільки вороги перелаштувалися на відступ, козаки вдарили на них з міста, і розбили нападників. Перемога була настільки переконливою, що татари попросили миру, а турки взагалі не вижили в цій стрілянині. Ця стрілянина стала відомою в усій Європі, і багато країн привітали козаків з перемогою. Саме у Віньківцях битва стала вирішальною в значному етапі протистояння з турками і татарами. Козаки продемонстрували свою силу, мужність, витривалість та військове мистецтво.
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: