Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
13.06.13
Відвідавши сайт Мастер Пластик ви зможете знайти всі необхідні будівельні матеріали від дограм до фасадів. Якість продукції гарантовано.
Козаки часто намагалися виграти битви не силою, а хитрістю, майстерністю. Адже таким способом можна було уникнути великих людських страт. Рукопашний бій застосовували тільки у разі необхідності, натомість намагалися не наближатися до противника, а стріляли із мушкетів, самопалів та луків. Одного разу козаки змогли здобути таку легку перемогу за рахунок німців. На Поділля загнався випадково німецький загін із найманців, котрі воювали з угорськими військами під командуванням турків. Німці перебували на службі в Австрії. Після переходу через Карпати німці потрапили до Валахії, а звідти під тиском турків та угорців втікали до України. Під Могилевом козаки якраз стримували натиск тисячі татар і трьохсот яничар. Німці ненавмисно опинилися перед самими турками і татарами на березі Дністра, і там втрутилися в бій, розбили татар, а яничари втікали на північ і наскочили на козаків, котрі порубали їх шаблями. Отака перемога дісталася козакам практично задарма. Німці після того прийшли до Могилева і козацький полковник там їх прийняв на службу, а потім відпустив до Австрії дорогою через Рогатин і Стрий. Німці поверталися із гарним настроєм. Потім стало відомо, що вони по дорозі розбили дві татарські чамбули під Самбором. Німці мали однакові проблеми із турками, як і козаки. Тому тут існувало певне розуміння, допоки не почалася війна між козаками і поляками. Ця багаторічна трагедія надовго припинила розуміння між німецькими найманцями і козаками.